menu
person

14 березня 2019 року на базі Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів української мови та літератури з теми «Формування національної свідомості в здобувачів освіти на уроках української мови та літератури».

Учасники семінару відвідали у сьомому класі урок-квест «Повторення й узагальнення вивченого з теми «Прислівник» (учитель Сопова Я.А.). Педагог правильно обрала тип уроку, урахувала вікові особливості учнів. У ході уроку чітко простежувалася триєдина мета. Етапи уроку продумані й взаємозв’язані між собою. Яна Анатоліївна ставила проблемні питання, створювала на уроці такі ситуації, які активізували учнів м ... Читати далі »

Переглядів: 245 | Додав: bobrvosv | Дата: 03.18.2019

        13 березня 2019 року на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар учителів математики з проблеми «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

        Педагоги відвідали відкритий урок з навчального предмета «Еврика» в 5-В класі «Завдання евристичного спрямування. Графи», де реалізується науково-педагогічний проект &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: bobrvosv | Дата: 03.18.2019