menu
person

Відділ освіти Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Петрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. 
           Петрівський ЗЗСО І-ІІ ступенів знаходиться за адресою: Чернігівська  область, Бобровицький  район, село Петрівка, вулиця Незалежності, .
           Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.
           Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше п'яти років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
    ... Читати далі »

Переглядів: 197 | Додав: bobrvosv | Дата: 09.11.2018

29 серпня 2018 року відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників району.

Привітати освітян завітали керівництво області та району.

Про підсумки розвитку галузі освіти Бобровицького району у 2017-2018 роках та завдання на 2018-2019 навчальний рік перед освітянами району доповів начальник відділу освіти Бобровицької міської ради Людмила Панасюк.

Переглядів: 188 | Додав: bobrvosv | Дата: 09.11.2018

Вперше  у Бобровиці 20 серпня 2018 року  у відділі освіти Бобровицької міської ради відбулося засідання  конкурсної комісії з відбору на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1. За результатами голосування та письмового іспиту члени комісії визначили переможця конкурсного відбору Лисенко Віту Петрівну.

      Нагадаємо, конкурсний відбір директорів шкіл є нормою нового закону «Про освіту». З новачками на керівних посадах контракт укладатимуть на 2 роки. За цей час вони мають проявити свої здібності та здатність виконувати заявлену програму. Із директорами, які мають досвід роботи, контракт підпишуть на 6 років.

Переглядів: 211 | Додав: bobrvosv | Дата: 09.11.2018

На виконання наказу відділу освіти робочою групою за участю посадових осіб виконавчого комітету міської ради, управління МНС, санітарно-епідеміологічної служби  було проведено перевірку готовності  закладів освіти міста до роботи у новому 2018-2019 навчальному році та до роботи в осінньо-зимовий період.

Членами комісії було проведено аналіз матеріальної бази закладів  освіти, промоніторено, чи дотримуються керівники освітніх установ правил пожежної безпеки, а також вивчено питання технічного стану будівель і споруд.

Задля  організованого початку нового навчального року особливу увагу було звернено на те, як освоювались виділені бюджетні кошти для підтримки та розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів ( в т. ч. і за рахунок коштів з державного бюджету за програмою “Нова українська школа”), чи вжито енергозберігаючих заходів під час будівельно-ремонтних робіт.

Загалом, готовність дошкіл ... Читати далі »

Переглядів: 219 | Додав: bobrvosv | Дата: 09.11.2018