menu
person

8:35 AM
До уваги керівників, педагогічних працівників ЗЗСО!

 

02 вересня святкуємо День народження української гривні!

Саме 02 вересня 1996 року розпочато проведення грошової реформи, у результаті якої гривня замінила українські карбованці і стала національною валютою України.

Національна валюта – її банкноти і монети – це те, з чим кожен українець має справу щодня, незалежно від місця знаходження, професії чи віку. Тому для Національного банку України важливо, щоб молодь знала про історію гривні, уміла відрізнити справжні банкноти від фальшивих, була фінансово обізнаною.

Пропонуємо закладам освіти долучитись до роботи у напрямку фінансової грамотності та розповісти здобувачам освіти про історію гривні на будь-якому уроці протягом вересня. 

Департамент комунікацій Національного банку України підготував інформаційні матеріали, які допоможуть вчителям провести власне тематичне заняття або використати ці напрацювання. Серед них:

1.      Історична довідка про походження гривні та грошову реформу 1996 року/ 

2.      Довідкові матеріали про українські банкноти та монети.

3.      Інтерактивне заняття про захисні елементи гривневих банкнот.

Усі матеріали доступні за посиланням: https://cutt.ly/CfgsLVk  

Для тематичних уроків до Дня гривні можна використати відеоролики «Гривня – наш символ», що розміщені на Youtube-каналі Національного банку. Вони доступні за посиланням: https://cutt.ly/QfgsHum

 

Переглядів: 108 | Додав: bobrvosv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0