menu
person

3:33 PM
МІСЦЕВИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

11 квітня 2019 року на базі Ярославського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури з теми «Формування життєвих компетентностей на уроках зарубіжної літератури».

Учасники семінару відвідали урок у сьомому класі. Тема уроку «Моральні цінності у новелі О.Генрі «Дари волхвів»(учитель Якубенко О.Г.). Педагог використала на уроці сучасні форми й методи навчання, які активізували розумову й пізнавальну діяльність школярів, реалізувала на уроці принцип науковості та доступності, удало застосувала комп’ютерні технології .

Якубенко Олена Геннадіївна і Буряк Світлана Володимиріна підготували виховний захід, присвячений 455-річчю з дня народження В Шекспіра « Твої талант і велич – вічні!». Вихованці познайомили присутніх з цікавими сторінками життя й творчості видатного митця, майстерно зіграли ролі: Ромео( Бігун Максим,7клас), Джульєтти (Поддубна Вікторія, 7клас), Гамлета(Орленко Максим,7клас) бездоганно заспівав сонет В.Шекспіра Мамиконян Ярослав.

З учасниками семінару Галатенко Світлана Василівна, учитель Браницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, провела майстер-клас «Шість капелюхів мислення» за методом Едвара де Боно.

Методист методичного кабінету Катерина Красуля з учителями провела бесіду за круглим столом «Формування життєвих компетентностей на уроках літератури».

У семінарі брала участь головний спеціаліст відділу освіти Мартишевська В.Г.

   

Переглядів: 254 | Додав: bobrvosv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0