menu
person

12:53 PM
ВІТАННЯ!!!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Шановні випускники! Перше слово до вас, бо Свято останнього дзвоника дає вам старт у доросле життя, де перед вами складний і відповідальний крок – обрати фах  і стати професіоналом, гідним громадянином України.

Більшість з вас продовжить навчання далі, стане студентами, і переживе ще чимало чудових хвилин у стінах інших навчальних закладів, але спогади про школу залишаться на все життя. Упевнена, що ви розпочнете своє самостійне життя так, що ваші вчителі, родина, школа будуть пишатися вами.

          Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
            Глибоко вдячна батькам! Ви вклали у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

     Бажаю всім учням та випускникам наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень у достойних справах! 

            Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.

З повагою

Начальник відділу освіти Людмила ПАНАСЮК

 

Переглядів: 118 | Додав: bobrvosv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0