menu
person

4:33 PM
ДО ВІДОМА!!!

25 червня 2020 року тестуванням з математики розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. Звертаємо увагу, що пропуск учасників розпочинається о 09:50. Учасники ЗНО повинні бути у захисних масках/респіраторах і мати при собі сертифікат учасника ЗНО, документ, на підставі якого здійснювалася реєстрація, запрошення-перепустку, дві ручки чорного кольору. Просимо учасників ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків та персоналу пункту, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека спільна справа. Не запізнюйтеся! Пропуск учасників припиняється о 10:50!

Якщо Ви маєте певне хронічне захворювання і, як наслідок, постійно підвищену температуру або інші симптоми, подібні до ознак гострого респіраторного захворювання, зверніться до лікаря для отримання довідки, яка це підтвердить, і покажіть її медичному працівникові, який оглядатиме Вас біля пункту тестування.

Також, якщо Ви підозрюєте у себе початок респіраторного захворювання або вже захворіли – не потрібно йти до пункту тестування! Ви маєте право на участь у додатковій сесії.

ЗНО-2020: безпечні умови, зрозумілі процедури

Переглядів: 116 | Додав: bobrvosv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0